FREEDOM FOR ALL Strona Główna FREEDOM FOR ALL
Forum erotyczne...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  CHAT FFA [test]Chat [test]

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pani Doktor
Autor Wiadomość
luccassi 
Anonim

Wysłany: 2005-09-13, 09:37   Pani Doktor

Pani Doktor

Witam Was! Mam na imie Adam, jestem normalnym facetem. Mam 25 lat, studiuje, szukam pracy. Mieszkam w jednym z wiekszych miast Polski. Mam szerokie zainteresowania, jestem brunetem o ciemnej karnacji, ciemnych włosach oraz piwnych oczach.
Już od kilku dni miałem problemy z załatwianiem sie, czułem w okolicach odbytu delikatne swedzenie, czasem pojawiały sie malenkie kropelki krwi. Strasznie sie tym zaniepokoiłem i opowiedziałem o wszystkim swojej dziewczynie, która kazała mi pójść do lekarza. Jej ciocia była chirurgiem i panie czesto sie razem spotykały. Znały sie od dobrych paru lat. Czeste wizyty u cioci zaowocowały u mojej dziewczyny podwy?szeniem stanu wiedzy w sprawach medycznych.

- Adam nie martw sie to są prawdopodobnie hemoroidy, dam Ci numer do mojej cioci, zadzwonisz do niej i ona Ci wszystko wytłumaczy, powie jakie są formy leczenia -powiedziała Kasia (tak właśnie ma na imie moja dziewczyna)

Troszke sie zawstydziłem bo dla mnie była to zupełnie obca osoba a w dodatku kobieta... Był piątek około południa, wziąłem telefon do reki i wykreciłem numer. Serce waliło mi jak młot. Po paru sygnałach usłyszałem bardo miły kobiecy głos:

- Halo?
- Dzien dobry Pani mam na imie Adam, jestem chłopakiem Kasi i chciałbym... nie dokonczyłem wypowiedzi bo kobieta mi przerwała
- Tak wiem Kasia już mi o wszystkim powiedziała. Nic sie nie martw. Czy masz dziś czas ok. godziny 16? Akurat nie mam już pacjentów wiec możesz przyjść do mojego gabinetu.
- Tak, oczywiście dostosuje sie do Pani tylko nie wiem gdzie mam... znowu przerwała mi w środku zdania
- zaśisz sobie adres powiedziała łagodnym głosem pani doktor

No to ładnie pomyślałem. Wpadłem po uszy. Nie mam już odwrotu. Przed wyjściem wziąłem prysznic i pełen obaw poszedłem pod podany adres. Gabinet znajdował sie w środku miasta, w pieknie odnowionej kamienicy. Zadzwoniłem domofonem:

- Gabinet, słucham?
- Yyyy, dzien dobry tu Adam byłem umówiony...
- Tak! Prosze, wejdź – odpowiedziała kobieta i usłyszałem bzyczenie domofonu

Z moją dziewczyną spotykam sie już 5 miesiecy ale do tej pory nie miałem okazji poznać jej wszystkich znajomych, cioae, wujków. Myślałem, że serce wyskoczy mi z piersi jak otwierałem drzwi Przywitał mnie przyjemny zaśach i wystrój gabinetu, ledwo wszedłem do poczekalni jak wyszła pani doktor. Tu doznałem małego szoku. Kobieta miała ok. 33-35 lat, 170cm wzrostu, blond włosy spiete w koczek, niesamowicie piekną buzie. Figura była doskonała – skryta pod białym fartuszkiem siegającym troszke przed kolana. Miała na sobie też czarne ponczoszki, lub rajstopki i czarne buciki na obcasie.

- Cześć Adam! Powiedziała ciepłym głosem
- Dzien dobry Pani... odpowiedziałem z wielkim trudem przełykając Pline
- zapraszam

Ruchem reki pokazała mi gdzie mam wejść

- Usiądź prosze
- Dziekuje

Kobieta przez chwilke bacznie mnie obserwowała, wyciągneła jakąś kartke i zaczeła coś notować. Czułem, że moje policzki są już bardzo czerwone.

- Dobrze Adam- dzwoniła do mnie Kasia i powiedziała mi, że coś sie dzieje niepokojącego u Ciebie
- Tak prosze Pani
- Od dawna czujesz swedzenie?
- Od miesiąca
- I dopiero teraz przychodzisz do mnie??
- Tak, ja nie wiedziałem, bałem sie i wstydziłem...
- WstydziłeP? Czego? Taki dzielny chłopak daj spokój. Nie martw sie zaraz zobaczymy co tam sie dzieje.

Myślałem, że zaśadne sie pod ziemie! Myślałem, że na tej wizycie tylko porozmawiam z ciocią Kasi, powiem co sie dzieje i umówie sie na inny dzien a tu słysze, że zaraz zobaczymy! Jak to! Bede musiał sie rozebrać a w dodatku pokazać pupe!

- Dobrze! Chodąmy do pokoju zabiegowego, zaraz wszystko Ci wytłumacze.
- Dobrze – to było jedyne słowo jakie mogłem wypowiedzieć...

Sala zabiegowa nie różniła sie niczym od tego co widzimy w telewizji, na środku lampa, sporo narzedzi, łóżko, itp.

- Posłuchaj mnie Adam, nie denerwuj sie. Prawdopodobnie masz hemoroidy, to nic strasznego, wszystko sprawdzimy. Stan teraz przed stołem, zdejmij sobie spodnie, wejdź na stół i odwróć sie do mnie tyłem na czworakach
- Czy majtki tez mam Pciągnaae?
- Nie, jeszcze nie

Widziałem jak lekarka zakłada rekawiczki, wyjmuje wziernik i jakiś krem

- Teraz zdejmiesz majtki a ja zobacze i zbadam Twoja pupe. Postaraj sie rozluźnić to naprawde nie bedzie nic bolało
- Tak dobrze – dr?ącymi rekoma zdjąłem majtki
- Teraz spokojnie oddychaj, spokojnie... powiedziała ciepłym głosem Nałoże troszke kremu na palec i na Twoją pupe i zbadam Cie

Poczułem jak dotyka palcem mojej pupy, znajduje dziurke i delikatnie wciera w nią krem. To było dziwne uczucie. Byłem strasznie spiety ale zaczeło sie ze mną dziać coś bardzo niepokojącego. Mianowicie z każdą chwilą rosło we mnie podniecenie, drżenie w jądrach i na członku. Było mi głupio bo nie mogłem sie opanować a tym bardziej ukryć powoli twardniejącego prącia. Nagle jej palec zaczął zagłebiać sie w mojej pupie, zaczeła wykonywać nim kuliste ruchy

- Taaaak, dobrze - słyszałem jak mruczy pod nosem

Mój członek był już bardzo sztywny a podniecenie sprawił, że zaczeło mi sie krecić w głowie. Wtedy poczułem drugi palec w pupie. Lekarka nie przestając badania powiedziała:

- Nie musisz sie niczego obawiać, masz malenki hemoroid, nastepnym razem go usuniemy bo teraz nie ma pielegniarki, która musi mi troszke pomóc. Skoro tu jesteś zbadam Ci jeszcze prostate i jądra. Oddychaj głeboko i rozluźnij sie... powiedziała już z lekkim uPmieszkiem.

Teraz jej palce w mojej pupie zaczeły uciskać mi prostate, zataczać kółeczka, drugą dłon poczułem na jądrach, jak je delikatnie ugniata. Myślałem, że oszaleje z podniecenia. Wszystko wirowało mi w głowie.

- Tak świetnie jądra masz w porządku ale dość cieżko mi sie je bada bo Twój członek jest napiety, zacznij prosze go dotykać

Nie wiedziałem co mam zrobić... Tysiąc myśli krą?yło mi po głowie. Z tego stany odretwienia obudził mnie jej głos:

- Nie słyszałeś co mówiłam?
- Tak słyszałem prosze Pani
- Wiec na co czekasz?!
- Ale ja...
- Co??
- Ja sie wstydze...
- To ja jestem lekarzem i wiem co dla Ciebie dobre masuj
- Dobrze...
- O tak ! wlaPne tak

Jej! To było niesamowite! Masowałem członka przed obcą, piekną kobietą, a w dodatku czułem jej palce w mojej pupie i dłon na jądrach! Myślałem, że oszaleje. Przestraszyłem sie, że zaraz skoncze i zwolniłem ruchy reki

- Ej! Co Ty robisz! Nie pozwoliłam zwolnić! Szybciej!
- Ale ja...
- Nie ma żadnego ale!
- Ale ja zaraz sie
- Szybciej!
- Pani prosze bo ja zaraz skoncze
- No tak! Stop zostaw go! – rozkazała stanowczo
- Połóż sie teraz na plecach i rozszerz swoje uda – polecenie było krótkie a ton głosu nie znał sprzeciwu....
- Widzisz Adam... jesteś miłym, małym gnojkiem. PrzyszedłeP do mnie wiec musisz mnie słuchać, pewnie zdajesz sobie sprawe z tego, że jeśli nie bedziesz posłuszny o wszystkim powiem Kasi!
- Tak... powiedziałem czując przerażenie
- Tak?! Tak coś!
- Tak wiem... myślałem, że sie popłacze...
- Masz sie do mnie zwracać Pani
- Dobrze...

W tej chwili dostałem ogromny cios w policzek...

- Co mówiłam! Jak sie masz do mnie zwracać!
- Tak prosze Pani...
- Zejdź ze stołu i na kolana!
- Tak Pani...
- Szybciej! – ponaglała mnie

Gdy już kleczałem Pani zaczeła mówić:

- Widzisz Adasiu podnieciłeP mnie... Musisz być grzecznym pacjentem...

To mówiąc zdjeła fartuszek. Jej piersi były duże i pełne skryte pod czarnym biustonoszem, miała na sobie czarne ponczoszki i czarne stringi. Wydawało mi sie, że widze na ich środku plamke...

- A teraz zacznij masować członka- rób to powoli
- Tak Pani
- Przyjemnie Ci prawda?!
- Tak Pani bardzo
- Caluje moje stopy!

Pochyliłem sie i zacząłem lizać, całować jej buty i osłonietą ponczoszką stope. Widziałem jak odchyliła majteczki i zaczeła masować swoją łechtaczke.

- Ladnie Adasiu! Zacznij ssać moją cipke!
- Tak Pani
- O tak bardzo dobrze szybciej, ssij lechtaczke.... o tak! Grzeczny chlopiec!

Była już niesamowicie mokra, jej soki zaczeły spływać mi po buzi, starałem sie niczego nie ominąc i wszystko spić. Oddychała coraz głośniej. Zaczeła jeczeć. Nagle wygieła sie w łuk i krzykneła. To był orgazm. W tej samej chwili poczułem że Pani zaczeła siusiaae! Prosto na mnie! Do mojej buzi, na klatke piersiową, brzuch. Zdebiałem i przestałem sie masować. Po paru chwilach Pani otworzyła oczy i widząc moje zdziwienie wrzasneła:

- Pozwoliłam Ci przestać?!
- Nie Pani
- Wiec masuj go!! O tak! Ladnie! Szybciej!
- Ale ja....
- Szybciej i mocniej!!!
- Pani ja już nie moge wytrzymać...
- Jeszcze! Dalej! Nie przestawaj i nie zwalniaj!

Już nie mogłem dłużej i poczułem silne skurcze członka, cały drżałem, doszedłem. Miałem bardzo obfity orgazm i cała sperma znalazła sie na bucikach lekarki. Nie wiedziałem co mam teraz zrobić. Kleczałem z członkiem w reku i patrzyłem na swoją sperme. Ona zaczeła sie Śmiać, spluneła na bucik z moim soczkiem i powiedziała a raczej sykneła:

- Wyli? to!
- Prosze nie....
- Wyli?!!!
- Błagam – miałem łzy w oczach
- Już! Mówiąc to uderzyła mnie bardzo mocno w policzek

Bałem sie i zlizałem całą swoją sperme... O dziwo podobało mi sie to...

- Widzisz jaki z Ciebie grzeczny chłopczyk? Ladnie a teraz ubierz sie i widzimy sie za tydzien o tej samej godzinie. Bedzie już Pani Ewa- moja pielegniarka i wyleczymy Cie...

Mówiąc to lekko sie uśmiechneła, ubrała fartuszek i wyszła.

To samo zrobiłem ja, zabrałem swoje rzeczy, ubrałem sie i wyszedłem. Wracałem do domu niezwykle rozluźniony, rozładowany. Czułem, że już sie nie moge doczekać kolejnej wizyty...0
CDN...?

Napiszcie co sądzicie o moim pierwszym opowiadaniu. Chetnie ponam Panie lubiące podobne zabawy...

aeshtir 
Hall Of Fame Member
rzecznik konsumentów

Wysłany: 2005-09-13, 10:15   

Dobra, rzekne nieskromnie. Sie wypowiem ,a potem pójdzie gładko :badgrin:

Straszna kicha. coś na kształt tabliczek czekolady z lat PRL. Wygladało to jak czekolada, ale czekoladą nie było. W przeciwienstwie do amerykanskiego substytutu ketchupu, nawet nie smakowało jak czeklada.

Nie cierpie opowiadan, które zaczynają sie interesująco, by potem polec niczym szeregowy Maliniek pod Grodzinkiem Małym w 78'. No dobrze było z początku. Potem pojechało sztampą, sztampą powtarzam tak sztampową, że pożal sie Boże kabaret OT.TO by sie jej nie powstydził.

No napisane poprawnie, OK. Ale co z tego, jak zostawia czytelnika z poczuciem nagle zerwanego jak po dwudniowej libacji, filmu?

-=<Obiektywnie lęk przed tygrysem jest taką samą emocją jak radość z posiadania perszerona" - Sławomir Mrożek>=-

Boober77 

Just Boober

Wysłany: 2005-09-13, 10:23   

Moge? Dzieki.

Po pierwsze - lucassi, przeczytaj sobie zasady postowania opowiadan i notki na temat umieszczania opisów w podtytułach topiców. W drodze wyjątku zrobie to tym razem za Ciebie, ale tylko dlatego, że nowy jesteś i jeszcze sie uczysz.

Po drugie - wiem, że może nie być to przyjemne w najprostszym tego słowa znaczeniu, ale opowiadanie jest raczej słabowite... No sorrki, ale niestety. PrzejPcie fabularne od badania do małej sesji BDSM z dominującą lekarką nawet interesujące - chociaż nie nowe - ale całoP kuleje, żeby nie powiedzieć - kupy sie nie trzyma. Chociaż, żeby tak bardzo nie zjeżdżać tekstu, przyznać musze, że interesująco brzmi stosunkowo "dziecinny" jezyk w zestawieniu z zupełnie niedziecinna akcją. Intersująco - co nie znaczy, że mi sie podoba, BTW.

Adulationi foedum crimen servitutis, malignitati falsa species libertatis inest
..........................................................................................................Tacyt

Głowa jest jak grucha pełna cementu - przestajesz nią ruszać i powstaje beton
..........................................................................................................Anonim

xxx Y N B xxx 

Server Error

Wysłany: 2005-09-13, 16:49   

Już to gdzieś czytałem.
Pytanie teraz brzmi nastepująco:
Czy to plagiat,czy po prostu autor zamieszczał na innych forach,a teraz "zaszczycił" owym opowiadaniem nasze?

xxxman 
Kuzyn
gdy zapada noc..

Wysłany: 2005-09-13, 21:23   

luccassi napisał/a:
CDN...?

lepiej nie.. :doubt:

ScAArY 

Admin/SysOP

Wysłany: 2005-09-13, 21:30   

xxxman napisał/a:
lepiej nie.. Doubt

buahahaaha to ze xxxman pojechal na maXa :P :P:P

"Kobiety umieją udawać orgazmy. Za to mężczyźni potrafią udawać całe
związki." S. Stone

/!\ work | study | work | study /!\

Blue_Velvet 

Wysłany: 2005-09-13, 21:38   

No i ja wyjatkowo zgodze sie z xxx...
Nie pisac wiecej...

makrobq 
Stary Kumpel
Fire is beautiful

Wysłany: 2005-09-14, 00:35   

hmm rzeczywiście gdzieś już to było

a opowiadanie takie sobie, wiec jeżeli coś pisać to trzeba temu poświecić pare dni, a nie pare minut

luccassi 
Anonim

Wysłany: 2005-09-14, 09:27   

Ok- dziekuje za komentarze. Ps. Jest to moje autorskie opowiadanie, ktore faktycznie zamiescilem jeszcze na innych stronach. Pozdrawiam.

aeshtir 
Hall Of Fame Member
rzecznik konsumentów

Wysłany: 2005-09-15, 14:32   

Wiecie coś Pierwszy raz sie spotykam z sytuacją, ze autor, generalnie negatywnie ocenionego, opowiadanka nie sapie, jakie to to na tym forum nie znające sie buce. Co cieszy...

-=<Obiektywnie lęk przed tygrysem jest taką samą emocją jak radość z posiadania perszerona" - Sławomir Mrożek>=-

Blue_Velvet 

Wysłany: 2005-09-15, 15:37   

Widzisz aesthir, bo to jest tak: nie kazdy komu nie wyszlo opowiadanie jest bucem i pieniaczem...
Facet/chlopak/czlowiek (do wyboru) umiescil opowiadanie na forum - czyli wyrazil zgode na krytykowanie => ocenianie: in plus lub in minus, i z powodu zlej krytyki nie wali glowa w mur i nie nie kaze nam spadac na drzewo lub bambus.
Powiem szczerze, ze ja rowniez bylam zaskoczona (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) postem i podejsciem luccassi'ego do niepochlebnej krytyki.
I to jest wlasnie normalne podejscie do sprawy...
Pozdrawiam luccassie... ;)

aeshtir 
Hall Of Fame Member
rzecznik konsumentów

Wysłany: 2005-09-16, 07:22   

Ale? oczywiście, panno Blue, w pełni sie z Tobą zgadzam. Po prostu, lucassi okazał sie wyjątkiem, który potwierdza regułe :D Pozdrawiam również.

xxxman 
Kuzyn
gdy zapada noc..

Wysłany: 2005-09-22, 18:38   

Blue_Velvet napisał/a:
No i ja wyjatkowo zgodze sie z xxx...

hmmm... wyjątkowo taaaa..., oponentka :P

widze nowy image :D czerwone oczka... nonono......kurcze... zaraźliwe jak ptasia grypa
pasemka ;) autograf...

Blue_Velvet 

Wysłany: 2005-09-22, 23:27   

To wszystko z nudow prosze Wysokiego Sadu...:P
poza tym, kobiety musza dbac o wyglad...;)

krzysiekon 
Starszy Brat

Wysłany: 2005-10-05, 01:25   

Opowiadanko zdecydowanie nie przypadlo mi do gustu ale to nie znaczy ze komus sie nie spodoba, pozdro dla autora :)

Odpowiedz do tematu